• BS
  • UBER FreeRide
  • gplus2
  • facebook
  • rss
Thursday, 13 October 2016 12:27

Újságíró és Közösségi Média kezelő gyakornokot keresünk

Érdekel az újságírás és a közösségi média?
Szeretnél tapasztalatot szerezni, illetve saját rovatot vezetni?
Szívesen részt vennél szakmai rendezvényeken, konferenciákon újságíróként?
Akkor ez a lehetőség Neked szól!
Híportálunk újságíró gyakornokot keres!

Feladatok:
Cikkírás kedvenc témádban
Érdekes hírek felkutatása külföldi oldalakon és magyar nyelven történő megjelenítése
Hírfigyelés, hírszerkesztés

Elvárások:
Jó írásbeli kommunikációs készség, kifogástalan helyesírás
Tájékozottság, érdeklődés a közösségi média világa iránt
Minimum középfokú angol nyelvtudás külföldi tartalmak feldolgozásához
Kreatív, proaktív hozzáállás

Előnyök:
Fejlődési lehetőség social media területen (folyamatos tréningek és előadások social media szakértőktől)
Szakmai gyakorlatról igazolás ( gyakorlat teljesítéséről igazolást és referenciát biztosítunk)

Munkavégzés helye:
Távmunkában, online kapcsolattartással

Csatolj hozzá egy rövid bemutatkozást magadról
A jelentkezésbe írd bele milyen témában vezetnél szívesen saját rovatot
(pl. divat, sport, autó, közösségi oldalak, technológia…stb.)

Jelentkezési határidő: 2017.01.05.

Festival

Recommended by yuppi.hu

Legtöbbet olvasott